TMFlota TMFlota

Jako pierwszy w Polsce przetestuj Nową Toyotę Camry

Umów się na jazdę próbną
Toyota Camry

Legendarna Toyota Camry wróciła po 14 latach nieobecności na rynku w zupełnie nowej odsłonie.

Najpopularniejszy sedan na świecie zachwyca niezwykle stylową i pełną charakteru bryłą nadwozia. Wspaniale wyposażone wnętrze urzeka niezwykłym komfortem i przestronnością. Napęd hybrydowy oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Śmiało ruszaj w podróż do świata technologii i prestiżu.

Umów się na jazdę próbną

Wyjątkowy komfort

Wnętrze nowej Toyoty Camry to przestrzeń pełna najnowszej technologii i najlepszych materiałów. 7-calowy ekran TFT umieszczony między zegarami, wyświetlacz projekcyjny HUD czy 8-calowy panel dotykowy połączony z systemem Premium Audio JBL z 9 głośnikami to tylko niektóre z udogodnień uprzyjemniających każdą Twoją podróż.

Nowa platforma TNGA

TNGA To platforma, która zapewnia jeszcze lepsze doświadczania związane z jazdą. Obniżony środek ciężkości i większa sztywność nadwozia przekładają się na płynniejszą jazdę, bardziej precyzyjne prowadzenie i wyższy poziom kontroli.

Umów się na jazdę próbną

Czwarta generacja napędu hybrydowego

Hybrydowa Toyota Camry to auto, które pokochasz prowadzić. Flagowa limuzyna Toyoty została wyposażona w najnowszą, IV generację napędu hybrydowego. Ukryty pod długą i elegancką maską 2,5-litrowy silnik charakteryzuje się imponującą mocą 218 KM, jednocześnie oferując płynną, cichą i oszczędną jazdę.

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

Wypełnij formularz, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować celem umówienia dogodnego terminu jazdy próbnej.