Przeskocz do treści
  1. TMFlota
  2. /
  3. O nas

Flota w dobrych rękach

Specjaliści od wynajmu długoterminowego
Poprzedni Następny

logo-about

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Nasza firma zajmuje się motoryzacją już od 1982 roku. Na rynek usług CFM (Car Fleet Management) wkroczyliśmy w 2003 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w świadczeniu usług na bazie marki Toyota, jednak z biegiem czasu poszerzyliśmy wachlarz oferowanych marek o niemal wszystkie dostępne na rynku.

W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie zarówno prywatnych przedsiębiorców, korporacji o zagranicznym, jak i polskim kapitale, jak też instytucji z sektora administracji państwowej.

Dbając o komfort, bezpieczeństwo i zaspokojenie oczekiwań naszych Klientów, oddajemy do ich dyspozycji znakomite pojazdy. Nasze samochody są bezpieczne, niezawodne i komfortowe w użytkowaniu. Nasza wypożyczalnia aut bardzo dba także o ich stan techniczny i wygląd, dzięki czemu korzystanie z nich jest czystą przyjemnością.

Mając świadomość, jak różne są preferencje osób zgłaszających się do naszej wypożyczalni samochodów, oddajemy do ich dyspozycji bogato wyposażoną flotę. Samochody, jakie można u nas wypożyczyć, prezentują różne marki, mają różny napęd i dodatkowe wyposażenie. Każdy może więc zdecydować, jakim samochodem będzie jeździć.

Wypożycz luksusowe auto

Pojazdy, z jakich korzysta się w ramach prowadzonej firmy, muszą być nie tylko komfortowe, bezpieczne i praktyczne. Często też pożądany jest prestiż, a my wiemy, jak go zapewnić. Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych oferuje najlepsze na rynku samochody, które prezentują najwyższą klasę i dodają prestiżu korzystającym z nich osobom.

Nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy na to, by podnieść rangę swojego przedsiębiorstwa za sprawą świetnego samochodu. Jako wypożyczalnia samochodów luksusowych jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjalnie z myślą dla nich wyposażyliśmy naszą flotę w samochody będące synonimem luksusu i szyku.

Sprawdź naszą ofertę

Zaufali nam